Instagram
Mağazanı Tamamla

Instagram Mağazanı Tamamla

Instagram Mağazanı Tamamla, Instagram’da mağazanın profil sayfasını oluşturdun, şimdi geldi profil sayfanı oluşturduğun işletmenin satışlarını yapmaya/artırmaya.

İlk akla gelen soru takipçi sayımı nasıl artırım, takipçi kazanma sizin içerik üretiminize, paylaşım sayınıza, instagram yeni kazandırılan özellikleri kullanıp kullanmamanıza ve reklam bütçenize göre zaman alacak bir süreçdir. 

Yapmamanızın gereken tek şey takipçi satın almaktır. Unutmayın ki 10.000 takipçi bir yerde bekleyip sizin işletme profili ile açmış olduğunuz mağazadan alışveriş yapmak için beklememektedir. Instagram’ın takipçi satın alan profiller için yapmış olduğu uygulama olan shadow ban’ ı buraya tıklayıp okuyabilirsiniz.

Instagram Mağazayı Gör

İşletme Profiline geçiş yaptınız, artık Instagram beni mağaza olarak görüyor mu? Bu sorunun cevabı profili sayfanızda mağazayı gör butonu var ise evet, artık Instagram’ın mağaza sahipleri için kullanılama geçirmiş olduğunu tüm özellikleri kullanabildiğiniz anlamına gelir. Ürünlerinizi etiketleyebilir, ürüne ait paylaşımlarınızı ve web sitenizdeki resimleri tek bir ekranda takipçinize ürün adı ve fiyatı ile gösterebilirsiniz. Takipçiniz bu ekrandan ürünü internet sitesinde gör linki ile sitenize gidebilir ve alışverişi tamamlayabilir.

instagram mağazanı tamamla (3)

Profil sayfanıza mağazayı gör butonu gelir, etiketlemiş olduğunuz ürünler sayfanın en altındaki sepet sekmesinde gözükürler.

Oku
instagram mağazanı tamamla (2)

Takipçiniz akış ‘ta bu paylaşımla ilgili 3 tane uyarı ile karşılaşır, Sepet Simgesi, Ürün adı ve Mağaza sayfasına yönlendirme

Oku
instagram mağazanı tamamla (1)

Takipçiniz ürünü tıkladığında Ürün adı, Fiyatı, Web Sitenize yüklemiş olduğunuz resimler, Instada bu ürünle ilgili yapmış olduğunuz paylaşımların tamamı ve İnternet sitesinde gör butonunu görür. Butona tıkladığında takipçiniz artık instagram uygulamasından çıkarak web sitenizde o ürüne gider.

Oku
Instagram Mağazanı Tamamla (2)

Instagram Mağazamı Nasıl Tamamlarım?

İnternet Alan adınızı seçin, Örnek: www.isbank.com, www.trendyol.com gibi.

Linke tıklayarak alan adınızı sorgulayın, müsait ise hemen alın. Alan adı kiralama ücreti TR' de en ucuz Google tarafından sağlanmaktadır. 

Ürün etiketlemek için, Facebook'ta Mağazanız için bir sayfa açmanız gerekiyor. Evet yanlış duymadınız Facebook'ta.  Sonrasında Instagram ve Facebook sayfalarını birbirine bağlayın ve Instagram paylaşımlarınızı Facebook 'tada paylaşmaya başlayın.

Belirli bir süre paylaşım yapın daha sonra ticaret hesabınızı onayını facebook' a gönderin. Ticaret Hesabı eski hesaplarda çabuk onaylanmakta, fakat yeni açılan facebook sayfaları için 5 haftayı bulan mağazam oldu.

Yukarıdaki işlemler  tarafımızdan yapılan işlemlerdir, bu süreçler tamamlanmadan instagram profiliniz profosyonel bir sayfaya dönüşmeyecektir. Yukarıdaki işlemler  tarafımızdan yapılan işlemlerdir, bu süreçler tamamlanmadan instagram profiliniz profosyonel bir sayfaya dönüşmeyecektir. 

89 / 100
Shopping Cart